• Cena

    • Od

    • Do

  • Kolekcja

  • DUKA (30)
  • Kolor

Bestsellery z kategorii Pojemniki kuchenne

Pojemniki kuchenne

Pojemniki marki DUKA to elementy wyposażenia, którego nie może zabraknąć w kuchni. Dzięki nim łatwiej jest utrzymać porządek, a żywność dłużej pozostaje świeża. Pomocne są także w pakowaniu gotowych obiadów czy lunchy. Nie bez znaczenia są również ich walory estetyczne - ładnie prezentują się na kuchennych półkach, a szklane pojemniki na żywność pozwolą wyeksponować znajdujące się w nich produkty. W naszej ofercie znajdują się pojemniki kuchenne wykonane z różnych materiałów, o różnych pojemnościach oraz funkcjach.

Pojemniki na jedzenie sprawdzą się do przechowywania wielu artykułów spożywczych. W szklanych pojemnikach na żywność najczęściej przechowujemy produkty suche, np. kasze, makarony czy płatki owsiane. W ozdobnych słojach kusić mogą ciastka czy cukierki.

Dla osób zapracowanych, które dużo czasu spędzają poza domem, proponujemy pojemniki na obiad bądź lunchboxy. Szczelna pokrywka zapewnia świeżość, a uchwyty ułatwiają transport. Całość tworzy pojemne i bardzo praktyczne opakowanie, dzięki któremu w bezpieczny i komfortowy sposób możemy zabrać ze sobą porcję smacznego posiłku.

Hermetyczne pojemniki na jedzenie to idealne rozwiązanie do przechowywania produktów w lodówce. Wykonane z przezroczystego materiału pozwalają w łatwy sposób sprawdzić, co znajduje się w środku, a profesjonalne zamknięcie zapobiega mieszaniu się zapachów.

Pojemniki na kawę, pojemniki na herbatę i cukier pełnią w naszej kuchni nie tylko funkcję ozdobną, ale również – dzięki szczelnym zamknięciom – chronią znajdujące się w nich produkty przed kurzem i wilgocią. Dzięki temu, że wykonane są z wysokiej jakości ceramiki bądź kamionki utrzymują świeżość na dłużej. Wygodnym rozwiązaniem jest wybór pojemników z napisami, które wskazują na zawartość opakowania.

Na internetowych półkach DUKA znajdziecie szeroki wybór pojemników na żywność, dzięki którym skompletujecie idealny zestaw do naszej kuchni.

Czytaj więcej
Zwiń
Rozwiń