V edycja See Bloggers – jesteśmy partnerem festiwalu!
KITCHEN life

V edycja See Bloggers – jesteśmy partnerem festiwalu!

22 i 23 lipca 2017 roku Gdynia zamieni się w prawdziwą stolicę polskiej blogosfery. Nie mogliśmy opuścić takiego wydarzenia! Dlatego jesteśmy partnerem 5 edycji See Bloggers. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka naprawdę smacznych kąsków dla uczestników naszych warsztatów. W ramach współorganizowanych przez nas  aktywności wystąpią (uwaga!) takie gwiazdy, jak Agnieszka Hyży (Popielewicz) i Marieta Marecka. Pod patronatem DUKA odbędą się także warsztaty z blogerkami Make Home Easier.

Co? Gdzie? I kiedy?

Na odbywający się w ten weekend festiwal w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym przybędzie ponad 1500 blogerów, influencerów i osobowości medialnych z całego kraju. See Bloggers to największa tego typu impreza w Polsce, a jej kolejne edycje z każdym rokiem bije kolejne rekordy. W tym roku weźmie w niej udział ponad 1500 uczestników, a podczas dwóch dni festiwalu będzie można odwiedzić kilkanaście stref tematycznych, wysłuchać kilkudziesięciu prelegentów, wziąć udział w kilkunastu panelach dyskusyjnych i dziesiątkach warsztatów. Aż 200 godzin twórczego fermentu będzie musiało się zmieścić w 48 godzinach festiwalu.

Patronat DUKA nad festiwalem

Będziemy patronować wielu wydarzeniom odbywającym się w ramach festiwalu. – See Bloggers to największe święto twórców komunikujących się za pomocą Internetu i nie mogło nas tu zabraknąć. Dumni jesteśmy z faktu, że mogliśmy zostać partnerem wydarzenia. Dzięki temu nowoczesny design DUKA wspomoże w wielu momentach organizację tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia – mówi Karolina Małaczek, ‎nasza dyrektor marketingu.

Marieta Marecka podczas spotkania z DUKA - V edycji See Bloggers

Godzina 14:40-15:40, 22 lipca – slot Kulinranej Bitwy Blogerów pod patronatem DUKA
Godzina 15:00-16:20, 23 lipca – wielki finał Kulinranej Bitwy Blogerów

Kulinarna Bitwa Blogerów

Pod patronatem DUKA odbędzie się między innymi jedna z głównych atrakcji festiwalu – Kulinarna Bitwa Blogerów, dla której stworzyliśmy dekoracje, użyczyliśmy naczyń i akcesoriów oraz zasponsorowaliśmy (no ba! jakby mogło być inaczej?) nagrodę główną. Emocje i dobrą zabawę podsyci przygotowany pyszny poczęstunek. Bitwę poprowadzi między innymi, Marieta Marecka – blogerka i prowadząca autorski program na kanale Kuchnia+ „ABC GOTOWANIA” znana z tego, że nigdy nie gotuje nic dwa razy.

Make Home Easier podczas spotkania z DUKA - V edycji See Bloggers

Godzina 12:00-13:45, sobota 22 lipca – „Garden party table decoration” z HME

W Strefie Designu twórczynie popularnego bloga o tematyce wnętrzarskiej – Make Home Easier – we współpracy z DUKA przeprowadzą warsztaty z aranżacji stołu. Asia Real i Beata Kwiatkowska pokażą, że dekorowanie stołu może być sztuką samą w sobie. Odrobina wyobraźni, szczypta pomysłu do smaku, kilka drobnych elementów dekoracyjnych i odpowiednia zastawa – tyle wystarczy, aby zmienić zwykły stół w gwóźdź programu każdej imprezy.

Agnieszka HYży podczas spotkania z DUKA - V edycji See Bloggers

Godzina 12:00, niedziela 23 lipca – spotkanie z Agnieszką Hyży „Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie?”

Pochillujmy razem w ten weekend! Minimalistyczny design DUKA wypełni także festiwalową Strefę Chillout, w której odbędzie się pełen atrakcji dwudniowy piknik z DUKA. W niedzielę 23 lipca festiwalowy chillout wzbogaci wystąpienie gwiazdy festiwalu – prezenterki i dziennikarki – Agnieszka Hyży (Popielewicz). Agnieszka podrzuci uczestnikom pomysły na organizację przyjęcia i na prezenty nie tylko ślubne, opowie ponadto o idei slow life i o trendach w projektowaniu wnętrz.A to jeszcze nie koniec. Połączymy również  siły z marką bizuteryjną APART, które zaowocują warsztatami fotograficznymi zakończonymi konkursem.

konkurs_blog-duka-see-bloggers

UWAGA KONKURS DLA UCZESTNIKÓW SEE BLOGERS!!!

Wisienką na festiwalowym torcie będzie organizowany przez DUKA konkurs nawiązujący do naszej aktywności na festiwalu See Bloggers, w którym do wygrania będą tłuściutkie bony na zakupy w DUKA.

See you soon!

Menu