Seria Pensel. Pierwsza odsłona wiosennej kolekcji DUKA 2017
Scandinavian DESIGN

Seria Pensel. Pierwsza odsłona wiosennej kolekcji DUKA 2017

Wiosna w naszym dukowym wydaniu jest pełna kontrastów. Zamiast bezpiecznej zieleni postawiliśmy na odważną grę kolorów z błękitem i granatem w roli głównej. Seria Pensel oczaruje Was swoją dziką naturą. Ale zanim to nastąpi siądźcie wygodnie w miękkim fotelu i upewnijcie się,  że gdzieś w pobliżu czeka na Was ulubiony kubek z gorącym napojem. Jest przyjemnie i wygodnie? No to teraz możecie delektować się pierwszą odsłoną wiosennej kolekcji na 2017 rok.

W Duka lubimy inspirować i wychodzić poza utarte schematy. Dlatego stworzyliśmy koncept oparty o wyraźne, barwne kontrasty oraz eklektyczne połączenie wzorów. Czerń i biel ceramiki przełamaliśmy złotymi i błękitnymi akcentami, delikatnymi dekoracjami z piórkami, czarnymi i złotymi świecznikami oraz błękitnymi i kremowymi jajkami.

Główną rolę odgrywa tutaj nowoczesna, czarno-biało-niebieska, barwiona metodą maczania ceramika PENSEL, m.in. owalny talerz oraz pojemniki do przechowywania. Klimatyczny nastrój tworzą także przydymione lampiony. W naszej propozycji dla Was nie mogło także zabraknąć motywów wielkanocnych: białych ceramicznych zajęcy ze złotymi ogonami oraz czarno-biało-niebieskich figurek jaskółki, kurki oraz ozdobnych jajek, złotych figurek ptaszków oraz papierowych piórek.

PS Jak powstała nazwa serii PENSEL? Od skojarzenia związanego z „muśnięciem pędzla” 🙂

Życzymy miłego oglądania!

pensel_duka4

pensel_duka9

pensel_duka2

pensel_duka7

pensel_duka1

pensel_duka8

pensel_duka5

pensel_duka11

Z czym łączyć produktu z serii PENSEL?

Wspaniale współgrają z nią klasyczne naczynia obiadowe FELICIA NIVA, wykonane z białej porcelany kostnej. Eleganckiego charakteru dodają złote sztućce ESTER oraz kieliszki ELIAS z wysokiej jakości szkła sodowego. Dodatkowo w aranżacji zostały wykorzystane produkty z serii LATT: białe talerzyki ceramiczne w kształcie liści oraz przypominający odwróconą filiżankę świecznik.

Menu