Seria LATT. Wielkanocne dekoracje w rustykalnym stylu
Scandinavian DESIGN

Seria LATT. Wielkanocne dekoracje w rustykalnym stylu

Chcecie poczuć się sielsko-anielsko? 馃檪 Z naszą najnowszą serią wielkanocną LATT stworzycie w swoim domu iście sielankowy klimat i świąteczny nastrój. Dekoracje w rustykalnym stylu – na czele z uroczymi, ceramicznymi kurkami – ozdobią wielkanocny stół oraz wniosą nieco natury w wasze cztery kąty.

Jeśli myślicie, że te sympatyczne kurki pełnią jedynie rolę dekoracji, to jesteście w wieeelkim błędzie. Nie u nas takie rzeczy 馃檪 Kto jak kto, ale my stawiamy na funkcjonalność naszych produktów. Bogata oferta półmisków, talerzy na jajka, maselnic, kubków, miseczek oraz mleczników to doskonała możliwość na stworzenie czarujących aranżacji.

Seria LATT to również lekkie (w końcu nazwa zobowiązuje), delikatne dekoracje:
– świeczniki: z czarnymi i złotymi piórkami oraz przypominające odwróconą filiżankę,
– kolorowe świeczki w kształcie pączek róż i kwiatu lotosu
– błękitne i kremowe jajka,
białe talerzyki w kształcie liści,
– zielony, świąteczny wieniec.

Z czym łączyć?
Nasza propozycja to: ceramika oraz tekstylia w nienasyconych odcieniach różu: subtelne filiżanki EMMA, młynek KEN z drewna kauczukowego oraz różowy obrus SERENITY wykonany z wysokiej jakości stuprocentowej bawełny. Całość „przyprawiamy” dodatkami w stonowanych kolorach (pojemniki LAGRA w delikatnym odcieniu szarości oraz beżowy bieżnik DENIM), a wiosenny charakter podkreślamy za pomocą zielonych elementów:  bieżnika i podkładki z linii CANDY oraz okrągłą podkładką KIMKA.

Przed Wami sielsko-anielskie widoki 馃檪

55
duka_latt_09
1
duka_latt_14
duka_latt_05
duka_latt_13
duka_latt_11
2
4

Menu