Prezenty na Dzień Ojca
Scandinavian DESIGN

Prezenty na Dzień Ojca

Mawia się, że Tato to pierwszy bohater syna i pierwsza miłość córki. Każdy zgodzi się z tym, że przecież Tato potrafi wychować najwspanialsze dziecko na świecie. Najwyższy czas nagrodzić tatę za to, że jest najukochańszy, najodważniejszy, najzabawniejszy i w ogóle „naj”. A okazja ku temu nadarza się doskonała. Z okazji Dnia Ojca możemy obdarować go wyjątkowym prezentem – oryginalnym i funkcjonalnym, wykonanym z najwyższej jakości materiałów i po prostu wyróżniającym się na tle wszystkich innych produktów. Musi być tak wyjątkowy, jak czas spędzony w towarzystwie Taty – teraz i kiedyś, gdy jego ramiona były najwygodniejszym punktem widokowym.

DUKA_fathersDay2

Tekstylia ELSA wykonane z wysokiej jakości bawełny to szare i czarne fartuchy, rękawice oraz chwytaki kuchenne. Zostały oprawione w napisy The Best Cook Ever oraz Real Men Cook, które dodadzą każdemu ojcu kulinarnego zapału. Z pewnością w każdym z nich chęć do przygotowania czegoś pysznego rozpali wysokiej jakości ekologiczny grill węglowy LOTUS, wyposażony w regulację temperatury i dostępny w rozmaitych kolorach. Został on opracowany z myślą o znaczącym ograniczeniu zużycia energii w trakcie pracy, dlatego 200 gramów węgla drzewnego wystarczy na grillowanie aż przez półtorej godziny. Może być używany w plenerze, na tarasie, a nawet na łodzi czy w domu – posiada zamknięte bezdymne palenisko. Zapakowany wraz z rusztem i główną misą w poręczną, oryginalną torbę, pozwala zabrać się dosłownie wszędzie. Co ważne, zewnętrzna powłoka grilla LOTUS nie nagrzewa się, co sprawia, że jest wyjątkowo bezpieczny i można przenosić go również podczas grillowania.

DUKA_fathersDay3

Prezent dla Taty musi być najwyższej jakości, a co więcej – wykorzystywać najnowocześniejsze technologie i materiały. Oryginalne deski do krojenia i serwowania LOTTA wykonano z przełomowego materiału Basic Surface opracowanego przez amerykańskich inżynierów koncernu DuPont®. Pod względem higieny pracy, deski z corianu nie mają sobie równych. Są nienasiąkliwe, antybakteryjne i łatwe w czyszczeniu – można je myć w zmywarce. Deski LOTTA są dwustronne: przednia część służy jako robocza, druga jako dekoracyjna, na której można w ekskluzywny sposób podać sery, wędliny, owoce czy sushi. Deski występują w dwóch wersjach – owalnej i kwadratowej. Doskonale prezentują się w duecie i komponują z nożami ROLLO o ostrzach wykonanych z tlenku cyrkonu i antypoślizgowych rękojeściach ABS z powłoką soft-touch.

DUKA_fathersDay4

W kuchni każdego Ojca powinna znaleźć się również funkcjonalna i dedykowana poszczególnym trunkom kolekcja szkła stołowego. Szklanki i kieliszki SUMMER zostały zaprojektowane z troską o wydobycie wyjątkowego smaku podczas degustacji różnych gatunków piwa. W kolekcji znajdują się propozycje zarówno dla miłośników piw rzemieślniczych, pszenicznych, jak i smakowych.

Menu