Nasz pierwszy sklep DUKA w Wielkiej Brytanii!
KITCHEN life

Nasz pierwszy sklep DUKA w Wielkiej Brytanii!

Jesteśmy w Londynie! Po zagranicznych otwarciach w Bułgarii i Holandii nadszedł czas na Wielką Brytanię! Nasz  nowo otwarty salon DUKA znajdziecie w centrum handlowym Brent Cross, które istnieje już od 1976 roku. 8 października 2016 rok to ważna dla nas data, bo właśnie w tym dniu DUKA zawitała w londyńskie progi.

duka_londyn8

duka_londyn11

duka_londyn2

Podbój zagranicznych rynków rozpoczęliśmy w 2015 roku. Zadebiutowaliśmy wtedy w Bułgarii oraz Holandii. Kolejne dwanaście miesięcy za nami. A my z impetem ruszamy z kolejnym sklepem, tym razem w Wielkiej Brytanii. – Chcemy pokazać, jak wiele ma do zaoferowania marka DUKA. Nasz minimalistyczny, skandynawski design cieszy się uznaniem w Polsce, Szwecji, Bułgarii oraz w Holandii, stąd decyzja o dalszym rozwoju na arenie międzynarodowej i uruchomieniu salonu w Wielkiej Brytanii we współpracy z partnerem franczyzowym – tłumaczy Teresa Szynkiewicz, nasza Dyrektor ds. Rozwoju Sieci DUKA International.

duka_londyn12

duka_londyn5

duka_londyn10

Za nowy koncept wizualny naszych sklepów, także tego w Londynie, odpowiada LSD Studio. Oryginalna aranżacja wnętrza nawiązuje do naszej idei Kitchen life, podkreśla charakter produktów oraz magiczną atmosferę, która rodzi się  w gronie najbliższych podczas spożywania posiłków przy wspólnym stole.

duka_londyn6

duka_londyn3

duka_londyn7

duka_londyn9

Jak na sklep DUKA zareagowali londyńscy Klienci? Entuzjastycznie! Pierwsze tygodnie DUKA na angielskim rynku prezentują się bardzo obiecująco. Z każdym kolejnym dniem zainteresowanie naszą ofertą i produktami rośnie. A to jeszcze nie koniec dobrych wieści. W niedługim czasie planujemy kolejne otwarcia w UK, najbliższe z nich już pod koniec tego roku.

Menu