Otwarcie Duka w Gorzowie. Kto poczuł do nas miętę?
KITCHEN life

Otwarcie Duka w Gorzowie. Kto poczuł do nas miętę?

duka_novapark5

Mieszkańcy Gorzowa od pierwszej chwili poczuli miętę do DUKA. 7 czerwca 2017 roku zachwytom i radosnym uśmiechom nie było końca. Pozytywna energia udzieliła się każdemu, kto odwiedził nasz nowo otwarty sklep w galerii NoVa Park. A Klienci, którzy liczyli w tym dniu na specjalne niespodzianki i atrakcje, z pewnością się nie zawiedli 🙂

duka_novapark6

Atrakcje i niespodzianki – na smaczny początek

Podczas wyczekiwanego otwarcia naszego salonu nie mogło zabraknąć małego co nieco – apetyczne słodkości i orzeźwiające napoje już od wejścia kusiły odwiedzających – Dbamy o naszych Klientów i chcemy, żeby czuli to już od pierwszych chwil spędzonych w naszych nowo otwieranych sklepach. A dlaczego mięta? Ponieważ chcielibyśmy, by odwiedzający nas raz na zawsze poczuli miętę do marki DUKA! – podsumowuje miętowy koncept otwarcia Karolina Małaczek, Dyrektor Marketingu sieci DUKA. Ponadto wszyscy Klienci, którzy zrobili zakupy za minimum 80 zł otrzymali od DUKA prezenty (a jakże!) z aromatyczną nutą mięty.

duka_novapark9
duka_novapark8
duka_novapark2

Nasze salony franczyzowe

To już kolejny salon franczyzowy DUKA w Polsce, a czwarty powstały we współpracy z Tomaszem Żegotą, naszym partnerem franczyzowym DUKA. – Cieszę się, że współpraca z DUKA tak dobrze się układa, ale jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że klienci tak entuzjastycznie przyjmują otwierane w ich miastach salony DUKA – podsumował podczas otwarcia w NoVa Park.

Kolejne otwarcia już niebawem!

duka_novapark3
duka_novapark1
duka_novapark10

Menu