Wielkanoc, naturalnie!
Scandinavian DESIGN

Wielkanoc, naturalnie!

Przed nami sezon pełen radości płynącej z gotowania i spędzania czasu przy wspólnym stole. Przepyszna i zdrowa kuchnia sezonowa, soki, zielone koktajle i smoothie, smakowite pieczenie… Kulinarnych i dekoracyjnych inspiracji dostarczy Wam nasza nowa kolekcja, dzięki której świąteczne śniadanie nabierze smaku i koloru.

Lets spring the easter_3
Wśród propozycji znajdziecie szereg praktycznych akcesoriów kuchennych, garnków do gotowania i zapiekania, form do pieczenia oraz wiosenne nowości w kategoriach zastawy i szkła stołowego, tekstyliów i dekoracji. Co Szef Kuchni DUKA poleca na nadchodzącą wiosnę? Na miłośników minimalistycznych form czeka czarno-biały stół z dodatkiem żółtych akcentów dekoracyjnych. Dla kochających zabawę formą i kolorem przygotowaliśmy propozycje łączące motywy zielonej kratki i florystycznego wzoru z oryginalnym szkłem stołowym.
Lets spring the easter_1

Let’s Natural

Amatorom klasycznych i naturalnych rozwiązań serwujemy aranżacje inspirowane naturą, gdzie białej porcelanie w delikatne kropki towarzyszą drewniane koguty, owieczki i króliki, jak również kurki z nowej serii ceramiki stołowej NATT. To urozmaicona seria ceramiki stołowej w szarych i białych kolorach, inspirowana kształtami kurek, a w niej między innymi: kubki, mleczniki, półmiski na jajka, miseczki i talerzyki, cukiernice, maselnice, pierścienie na serwetki.

DUKA_Lets spring the easter2
Wśród wielkanocnych propozycji DUKA znajdą się również drewniane owieczki, zające oraz stojące i wiszące ozdoby w kształcie jajek DEKORERA. Całość dopełniają pastelowe wianki świąteczne KRANS. Porcelana FELICIA pojawi się w odsłonie DOTS ze wzorem w zielone i beżowe kropki. Pięknie ożywi klasycznie białą zastawę stołową.

Menu