Let the Season begin! – Moc prezentów od DUKA
KITCHEN life

Let the Season begin! – Moc prezentów od DUKA

Zanim jeszcze rozpoczną się Święta, nadejdzie jeden z najwspanialszych okresów w całym roku – czas przygotowań, mikołajkowych niespodzianek, słodkich wypieków, a przede wszystkim świetnej zabawy w kuchni! Od późnej jesieni coraz więcej uwagi przywiązujemy do budowania ciepłej, świetlistej atmosfery w domu. Pojawiają się różne drobiazgi dekoracyjne. Nadchodzące Boże Narodzenie to niejako okazja na zatrzymanie czasu i cieszenie się wyjątkowymi chwilami spędzonymi w domowym zaciszu.

duka_prezenty10
duka_prezenty3

Kolekcja dekoracji i upominków od DUKA na nadchodzące święta została podzielona na trzy główne linie. JUL COTTAGE to seria produktów do aranżacji świątecznej scenerii w towarzystwie uroczych dekoracji, inspirowanych skandynawską kulturą ludową. Laleczek i skrzatów, zawieszek choinkowych, aż po oryginalne świece. Wszystkie produkty z tej serii bazują na naturalnych materiałach i klasycznych, skandynawskich motywach świątecznych.

duka_prezenty1
duka_prezenty8
duka_prezenty2

Dominujące kolory to czerwony, niebieski i biały, które zdobią drewniane dekoracje. Fenomen nieprzemijającej popularności tego stylu tkwi w tym, że elementy tradycyjne czy wręcz „rustykalne” wspaniale wpisują się w różne wnętrza – zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne.

duka_prezenty7
duka_prezenty11
duka_prezenty6

JUL MODERN to eleganckie dodatki świąteczne wykonane z metalu, ceramiki i porcelany w dominujących odcieniach bieli. Wśród nich prężące się renifery, świeczniki w kształcie domków oraz choinki ceramiczne. Nie zabraknie również dużych papierowych gwiazd, złotych lampionów z drutu o geometrycznych kształtach. Co ważne, większość dekoracji JUL MODERN, gdy raz pojawi się w domu na święta, tak może w nim pozostać przez cały rok. Uniwersalność dodatków aranżacyjnych JUL MODERN sprawdzi się w każdym domu ceniącym dobry design.

duka_prezenty13

duka_prezenty15

duka_prezenty17

JUL GLAMOUR to seria świątecznych dekoracji mieniących się odcieniami złota, srebra, miedzi i tytanu. Wśród nich między innymi świece i lampiony, stojące gwiazdy, zestawy bombek. Na pozór różne kolory połączone razem stworzą spójną aranżację, doskonale komponując się z ceramiką i porcelaną stołową.

duka_prezenty14
duka_prezenty16
duka_prezenty18
duka_prezenty20
duka_prezenty19

duka_prezenty21

Menu