Kulisy sesji lifestylowej zima 2016
KITCHEN life

Kulisy sesji lifestylowej zima 2016

Każda nasza sesja zdjęciowa to ogromne wyzwanie organizacyjne. Nie tylko trzeba znaleźć odpowiednie miejsce, ale również wyselekcjonować produkty, zadbać o sztafaż, wybrać modeli, którzy dodadzą życia kadrom. Oprócz tego należy rozpisać scenariusz dnia zdjęciowego, plan ujęć i uzgodnić stylistykę zdjęć, aby satysfakcja z efektu końcowego była stu procentowa.

Za każdym razem punktem wyjścia są nasze produkty. Dzielimy je na poszczególne koncepty i zastanawiamy się, jakie elementy uzupełniające (dekoracje, produkty spożywcze) będą najlepiej do nich pasować. Musimy brać pod uwagę również późniejszy cel wykorzystania zdjęć, temat realizowanych kampanii marketingowych oraz kolekcje, które chcemy szczególnie promować w danym sezonie. Następnie szukamy odpowiedniego miejsca, czyli takiego gdzie nasze produkty będą wyglądać naturalnie i spójnie.

I tak właśnie za pierwszym razem trafiliśmy w dziesiątkę, poszukując lokalu na naszą zimową sesję. Studio Miód Malina idealnie spełniło nasze oczekiwania. Wysokie sufity, białe i betonowe ściany, kuchnia idealnie wpisująca się w skandynawski charakter DUKA.

duka_xmass20a

duka_xmass21a

Podczas ujęć typowo świątecznych nie mogło zabraknąć prawdziwej, pachnącej choinki, która przyjechała do nas prosto ze szkółki drzew i krzewów. Podobnie zresztą jak zioła i inne rośliny, które wystąpiły jako bohaterowie drugiego planu w towarzystwie naszych produktów.

duka_xmass8

duka_xmass14

duka_xmass6

duka_xmass17

duka_xmass16

Nie byłoby tej sesji, gdyby nie magiczne ręce i zmysł estetyczny naszej ulubionej stylistyki Sabiny, która w mig przemieniła puste pomieszczenie w stu procentową kuchnię DUKA, prostą i funkcjonalną zarazem.

duka_xmass2

duka_xmass19

duka_xmass10

duka_xmass9

Tym razem główną modelką DUKA była nasza koleżanka z działu produktu, która w sesji świątecznej wystąpiła wraz ze swoją córeczką. Do współpracy zaprosiliśmy również córki i synka innych naszych pracowników. Pełne efekty pracy z nimi już wkrótce, a teraz specjalnie dla Was uchylamy rąbka tajemnicy.

duka_xmass28

duka_xmass26

duka_xmass29

duka_xmass25

duka_xmass23

duka_xmass22

duka_xmass27

duka_xmass30

Nie możemy się doczekać efektów sesji w sklepach DUKA z udziałem naszych małych modeli.

Menu