Huczne reotwarcie DUKA w Arkadii!
KITCHEN life

Huczne reotwarcie DUKA w Arkadii!

21 czerwca parter centrum handlowego Arkadii zmienił się w przylądek świeżości, nowości i pozytywnej energii 🙂 Przez cały dzień  świętowaliśmy ponowne otwarcie sklepu DUKA. Gości, klientów i dziennikarzy przywitał odnowiony i tonący w zieleni salon oraz spora dawka miętowych atrakcji.

duka_arkadia_otwarcie12

duka_arkadia_otwarcie3

duka_arkadia_otwarcie8

Świeży powiew mięty

Nasz liczący blisko 250 m2 powierzchni salon wypełnił się świeżym zapachem mięty. Odnowiony salon DUKA już sam w sobie zachwycał gości nowoczesną estetyką i aranżacjami, a wrażenia dodatkowo potęgowała wypełniająca go po brzegi zieleń mięty – Miętowy koncept otwarcia ma swoje głębsze uzasadnienie – mięta to dla nas symbol odświeżenia w duchu naturalności – to nie tylko odnowiony salon, ale również odświeżone domy naszych klientów dzięki prostym, nowoczesnym i funkcjonalnym przedmiotom użytku codziennego. Jak widać po ogromnej liczbie gości – trafiamy tą filozofią w dziesiątkę – podsumowała Karolina Małaczek, nasza ‎Dyrektor marketingu w DUKA INTERNATIONAL S.A.

duka_arkadia_otwarcie4

duka_arkadia_otwarcie2

duka_arkadia_otwarcie5

duka_arkadia_otwarcie1

Czujecie mięte do Duka? No to pstryk!

Na reotwarciu salonu w Arkadii pojawiły się prawdziwe tłumy gości. Wszyscy z przyjemnością przechadzali się między szpalerami produktów popijając aromatyczną kawę lub gorącą czekoladę i przegryzając smakowite babeczki. Dużą popularnością cieszyła się również przygotowana dla gości fotobudka, w której można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Oprócz licznych promocji i rabatów, wszyscy klienci, którzy zrobili zakupy za minimum 129 zł, otrzymali praktyczny prezent z miętą w tle.

Już wkrótce kolejne miętowe rozdanie. W najbliższym czasie otworzymy sklepy DUKA, m.in. w Galerii Północnej w Warszawie, w centrum handlowym Amber Kalisz oraz w Alfa Centrum w Białymstoku.


duka_arkadia_otwarcie15

Menu