Blogerzy z „Co dziś w menu?” gotują i recenzują dla DUKA
FOOD & Friends

Blogerzy z „Co dziś w menu?” gotują i recenzują dla DUKA

Jak doszło do owocnej i wyjątkowo apetycznej współpracy z blogerami kulinarnymi codzisw.menu? To proste jak… barszcz 🙂 Drogi ludzi, którzy uwielbiają gotować i celebrować smaczne chwile przy wspólnym stole, wcześniej czy później (oczywiście lepiej, aby stało się to wcześniej) muszą się spotkać.

A gdy spotkaliśmy się po raz pierwszy, od razu między nami (w pozytywnym sensie) zawrzało. I tak oto połączyliśmy naszą pasję do jedzenia oraz nieukrywane zamiłowanie do piękna – tego na talerzu i tego wokół stołu i działamy razem od ponad roku. A od marca 2017 roku na naszym dukowym blogu będą pojawiać się gościnne wpisy codzisiów.– co kryje się pod tą nazwą?
Codzisw.menu to blog z przepisami kulinarnymi, poprzez którego jedenastu starannie wyselekcjonowanych polskich blogerów walczy z monotonią i brakiem pomysłu w kuchni. Stąd, każdego dnia w tygodniu znajdziecie tu nowy przepis obiadowy, w sobotę deser, a w niedzielę śniadanie, bo to właśnie te posiłki są najbardziej doceniane w weekendy.

Nasze wspólne początki…
Jako DUKA objęliśmy codzisw.menu patronatem strategicznym na przełomie roku 2015/2016. Od tego czasu, wspólnymi siłami stworzyliśmy mnóstwo apetycznych treści: e-booki, przepisy codzienne i stworzone na różne specjalne okazje (od walentynek, przez Wielkanoc po Boże Narodzenie).

Jednym z naszych pierwszych projektów był e-book bożonarodzeniowy. Wykonany w całości przez blogerów codzisw.menu, pełen pięknych zdjęć i apetycznych przepisów był on zaczątkiem do większych projektów. Jednym z ostatnich było stworzenie broszury z rozgrzewającymi przepisami jesiennymi. Pracowało nad nim 8 blogerów takich jak Mniu Mniu, The Food Time, Food2.pl czy Vegeaddicted. Oprócz tego, dwa razy w tygodniu na codzisw.menu pojawiają się przepisy stworzone z wykorzystaniem dukowych produktów.

Co nowego na blogu DUKA? Recenzje i przepisy 🙂
Nasza współpraca ciągle się zacieśnia, a od teraz będziecie mogli znaleźć eksperckie wpisy na blogu DUKA. Każdego miesiąca inny bloger z Codzisw.menu będzie recenzował dla nas jeden z wybranych przez siebie produktów. Dodatkowo raz w miesiącu pojawiać się będzie u nas smakowity przepis autorstwa codzisiów 🙂

duka_codziswmenu1
duka_codziswmenu2
duka_codziswmenu20
duka_codziswmenu3
duka_codziswmenu5
duka_codziswmenu6
duka_codziswmenu11
duka_codziswmenu12
duka_codziswmenu18
duka_codziswmenu7
duka_codziswmenu15
 
duka_codziswmenu17
duka_codziswmenu19

Menu