DUKA na See Bloggers 2017 – fotorelacja
KITCHEN life

DUKA na See Bloggers 2017 – fotorelacja

To była już piąta edycja największego festiwalu polskiej blogosfery See Bloggers w Gdyni. My w roli partnera wydarzenia wystąpiliśmy po raz pierwszy. Niemniej nasz debiut nie mógł pozostać niezauważony 🙂 22 i 23 lipca 2017 roku – te dwa słoneczne dni należały do DUKA.

DUKA na See Bloggers 2017

See Bloggers w liczbach

Na początek trochę liczb, coby podać konkret i powołać się na twarde dane. Tegoroczna edycja See Bloggers przyciągnęła rekordową liczbę (uwaga!) ponad 1500 uczestników. Wzięli oni udział w licznych aktywnościach: kilkunastu panelach dyskusyjnych i dziesiątkach warsztatów, a 48 godzin festiwalu pełne było inspiracji, kreatywności i pozytywnej energii. Była to też okazja do spotkania znanych influencerów i zapoznania się z ich przepisem na sukces.

Warsztaty z Make Home Easier – „Garden Table Decoration”

W sobotę 22 lipca odbyły się nasze warsztaty poprowadzone przez blogerki Make Home Easier: Asię Real i Beatę Kwiatkowską. Uczestniczki miały do przygotowania aranżacje stołów z kreatywnym wykorzystaniem produktów DUKA. Efekty warsztatów przeszły najśmielsze oczekiwania uczestników – były nowatorskie i niezwykle atrakcyjne wizualnie.

DUKA na See Bloggers 2017 – Warsztaty z Make Home Easier
DUKA na See Bloggers 2017 – Warsztaty z Make Home Easier
DUKA na See Bloggers 2017 – Warsztaty z Make Home Easier

Kulinarna Bitwa Blogerów. Ostateczne starcie 🙂

Jedną z głównych atrakcji festiwalu była Kulinarna Bitwa Blogerów, do której użyczyliśmy naczyń i akcesoriów oraz ufundowaliśmy nagrodę główną. Odbyła się ona w sobotę 22 lipca, a drużynę DUKA poprowadziła z ogromną energią Marieta Marecka, blogerka i gospodyni autorskiego programu na kanale Kuchnia+ „ABC GOTOWANIA”. Emocji i dobrej zabawy nie było końca.

Finał Kulinarnej Bitwy Blogerów odbył się następnego dnia 23 lipca a dania, jakie wyczarowali finaliści postawiły członków jury przed trudnym wyborem. Finalnie zwycięski czek ufundowany przez DUKA odebrały MumSpace.pl i www.justdeliciousx.pl, które przygotowały danie nie tylko pyszne, ale również pięknie podane na zastawie DUKA.

DUKA na See Bloggers 2017 – Kulinarna Bitwa Blogerów, Marieta Marecka
DUKA na See Bloggers 2017 – Kulinarna Bitwa Blogerów
DUKA na See Bloggers 2017 – Kulinarna Bitwa Blogerów, Marieta Marecka

„Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie?”. W roli głównej: Agnieszka Hyży (Popielewicz)

Kolejną atrakcją, którą przygotowaliśmy dla uczestników festiwalu, było niedzielne spotkanie (23 lipca) pod nazwą „Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie?” prowadzone przez Agnieszkę Hyży. Znana dziennikarka Polsatu opowiedziała o tym, jak urządzić niezapomniane przyjęcie i zdradziła sekrety przygotowywania listy ślubnej. Warsztat cieszył się ogromną popularnością, a zakończyła go inspirująca dyskusja.

DUKA na See Bloggers 2017 – spotkanie z Agnieszką Hyży

DUKA na See Bloggers 2017 – spotkanie z Agnieszką Hyży
fot-agatadabrowska-bindupphoto-pl__2068

Relaks pod chmurką

Podczas trwania festiwalu uczestnicy mogli odpocząć w zaaranżowanej przez DUKA i umieszczonej na zewnątrz budynku strefie chillout, gdzie można było napić się wody, poczęstować tajskimi lodami (pychota!), owocami i słodyczami, a jednocześnie poznać minimalistyczny design DUKA. Utrzymana w sielskim klimacie pikniku nasza strefa DUKA pozwoliła uczestnikom festiwalu nieco pobujać w obłokach i oderwać się  od intensywnych zajęć.

DUKA na See Bloggers 2017
DUKA na See Bloggers 2017
DUKA na See Bloggers 2017

Konkursów nigdy dość!

Podczas See Bloggers DUKA przygotowała również konkursy: jeden dla uczestników warsztatów Make Home Easier „Garden table decoration” oraz drugi dla wszystkich uczestników See Bloggers pt. „Znajdź DUKA na See Bloggers”. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie i profilach social media DUKA.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom See Bloggers za tak liczne i pełne entuzjazmu spotkania i aktywny udział w warsztatach. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek inspirujących spotkań z dynamicznie rozwijającym się środowiskiem polskiej blogosfery 🙂

Menu