DUKA poleca „Ekoporadnik” Kingi Rusin
KITCHEN life

DUKA poleca „Ekoporadnik” Kingi Rusin

W najnowszej książce Kingi Rusin znajdziemy sprawdzone przepisy na pyszne dania, dowiemy, się jak wybierać warzywa, owoce i zioła oraz jak komponować posiłki, by leczyć konkretne dolegliwości. Obok ciekawostek oraz przepisów pojawiły się inspirujące fotografie z wykorzystaniem naszej zastawy stołowej!  Nie mogło też zabraknąć zdjęć samej autorki w otoczeniu dzikiej mazurskiej przyrody. Autorką zdjeć jest Antonina Dolani.

duka_ekoporadnik4

duka_list-k-rusin

duka_ekoporadnik16

duka_ekoporadnik17

Dlaczego DUKA została partnerem „Ekopradnika:”? – Dbanie o środowisko naturalne jest ważną wartością naszej firmy. „Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik”  Kingi Rusin wpisuje się w bliskie nam idee, dlatego dołączyliśmy do tego projektu i zostaliśmy partnerem publikacji –mówi Karolina Małaczek, Marketing Manager w DUKA.

duka_ekoporadnik24

duka_ekoporadnik26

duka_ekoporadnik18

duka_ekoporadnik11

Na ponad 400 stronach „Ekoporadnika” okraszonego pięknymi fotografiami naszych produktów DUKA znajdziemy miedzy innymi odpowiedzi na pytania: – Jak robić soki, żeby nie traciły wartości odżywczych? – Dla kogo sok z sałaty, a dla kogo kardamon? – Co zjeść na śniadanie zimą, a co latem? – Jakie ryby jeść, żeby nie szkodzić środowisku? – Jakie warzywa, zioła i owoce wybierać, żeby leczyć konkretne dolegliwości? – Jak zrobić najlepszą maseczkę, domowy olejek różany, płukankę do siwych włosów?

duka_ekoporadnik10

duka_ekoporadnik25

duka_ekoporadnik22

duka_ekoporadnik13

duka_ekoporadnik8

Książka dostępna jest w wybranych salonach DUKA: DUKA ZŁOTE TARASY, DUKA ARKADIA, DUKA GALERIA MOKOTÓW, DUKA SADYBA, DUKA KLIF WARSZAWA, DUKA WOLA PARK, DUKA BLUE CITY, DUKA ATRIUM TARGÓWEK, DUKA GALERIA KAZIMIERZ, DUKA STARY BROWAR, DUKA PLAZA POZNAŃ, DUKA KLIF GDYNIA, DUKA MANUFAKTURA, DUKA KASKADA, DUKA ARKADY WROCŁAWSKIE, DUKA RIVIERA, DUKA GALERIA ŁÓDZKA, DUKA GALERIA BAŁTYCKA, DUKA FOCUS MALL BYDGOSZCZ, DUKA SOLARIS oraz już wkrótce na www.duka.com

duka_ekoporadnik20

duka_ekoporadnik27

duka_ekoporadnik21